Stil Sahibi Olmak

Kendimizi her sezon her mevsim farklı konseptler altında buluyoruz, bu bir alışkanlık bu bir çılgınlık belkide… Her seferinde yenilikler, trendler, herhangi bir moda akımı ama unutmayalım ki ”Moda geçicidir kalıcı olan stildir” demiş Yves Saint Laurent… Bu yüzden bir stiliniz olması önemli bir ayrıntı, bir anlamda da sizi anımsatan öğelerden bir tanesidir. Bir parfüm, bir takı, bir çanta yada bir kol düğmesi bile sizin stilinizi oluştuyorsa, sizi o parçalarla çağrışım yaptırıyorsa, işte sizin bir stiliniz var demektir… Stil sahibi olmak, karekterinizin bir yansımasıdır, yaşamınızdaki hayat kalitesinide belirler.

Size kısaca stil danışmanlığı nedir ondan bahsetmek istiyorum:
Stil Danışmanlığı yapan kişi size, etkileyici bir stil geliştirmenize yol gösterici rolünü üstlenir. Giyim kuşam, oturma kalkma, konuşma, adap kuralları herşeyi içine kapsar.
Herkesin stil danışmanlığına ihtiyacı olabilir ama bunlara bir kaç örnek;
More cool features Alışveriş yapmayı sevmeyebilirsiniz,
More cool features Alışverişe vaktiniz olmayabilir,
More cool features Özel gününüz olabilir, evlilik, mezuniyet (fikir almak isteyebilirsiniz)
More cool features Yaşadığınız şehirde giyim konusunda fazla alternatifiniz olmayabilir
More cool features Kombinlerde yetenekli olmayabilirsiniz,
More cool features Gardırop ve alışveriş planlamasına ihtiyacınız olabilir
More cool features Birinin stilini ilham alıyor ve uygulamak isteyebilirsiniz.
More cool featuresYeni bir stil arayışında olabilirsiniz
More cool features Mesleki bir değişim geçiriyor olbilirsiniz;
More cool features İmajını yenilemek isteyebilirsiniz
More cool features Yeni bir işe başlayanlar
More cool features Kişisel bir değişim sürecine girmek üzere olanlar
Yani kısacası stil danışmanlığı hizmeti çeşitli hizmetlerin birleşmesi diyebiliriz. Size yakışan renk analizleri, vücut yapınızı-yüz şeklinizi belirlemek, gardırop detoksu, kombin dosyaları hazırlamak gibi. Ben bu hizmetlerin hepsini üç seneyi aşkın zamandır sunuyorum. Amaçladığım vücut tipinize, mesleğinize, karakterinize ve amaçladığınız hedefe uygun nasıl giyinmeniz gerektiğini öğretmek. Eğer alışveriş yaparken kafanızda acabalarınız varsa, evde gardırop karşısında birçok kıyafetiniz olduğu halde ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, stil danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz demektir.

buttiningunlugu@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz… Bana yöneltmek istediğiniz sorular ve sizlerle, stil ve trend talebleriniz üzerine yardımlaşabiliriz…

Ayrıca size sitemde de stil sahibi olmak için ipuçlarının bulunduğu kategorimde yardımcı olabildiğim kadar olmak hedefim! İşte daha fazlası için Stil Yaratma tıktık!!!


FacebookTwitterGoogle+Blogger PostPinterestPaylaş